CD214L-T18CALF
MFR.Part #
CD214L-T18CALF
JLCPCB Part #
C1984030
Description
-55℃~+150℃ 102.8A 18V 22.1V 29.2V 3kW 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS