CD214B-T64CALF
MFR.Part #
CD214B-T64CALF
JLCPCB Part #
C3707676
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 103V 5.8A 5uA 600W 64V 71.1V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS