4814P-2-334LF
MFR.Part #
4814P-2-334LF
JLCPCB Part #
C6688314
Description
13 14 330kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS