2300LL-121-H-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
2300LL-121-H-RC
JLCPCB Part #
C17347500
Package
Plugin,D=32.5mm
Description
120uH 30mΩ 7.4A ±15% 插件,D=32.5mm Power Inductors ROHS