PWR4412-2SDR1000F
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PWR4412-2SDR1000F
Description
100mΩ 5W Current Sense Resistor ±1% ±20ppm/℃ - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS