CD214A-T58ALF
MFR.Part #
CD214A-T58ALF
JLCPCB Part #
C1978595
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 4.3A 400W 58V 5uA 71.2V 93.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS