SRR1280A-270M
MFR.Part #
SRR1280A-270M
JLCPCB Part #
C2051635
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
27uH 3.7A 3.9A 52mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS