CD214A-T30ALF
MFR.Part #
CD214A-T30ALF
JLCPCB Part #
C1978807
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 30V 36.8V 400W 48.4V 5uA 8.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS