SRP5030T-1R2M
MFR.Part #
SRP5030T-1R2M
JLCPCB Part #
C2045648
Package
SMD,5.2x5.7mm
Description
1.2uH 11A 6.5A 6.5mΩ ±20% SMD,5.2x5.7mm Power Inductors ROHS