CAY16A-153J4LF
MFR.Part #
CAY16A-153J4LF
JLCPCB Part #
C5590111
Package
1206
Description
15kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS