CAY10A-104J4LF
MFR.Part #
CAY10A-104J4LF
JLCPCB Part #
C5963056
Package
0804
Description
100kΩ 4 63mW 8 ±250ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS