CAY10-151J4LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CAY10-151J4LF
JLCPCB Part #
C1731840
Package
0402x4
Description
150Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS