4114R-1-563
MFR.Part #
4114R-1-563
JLCPCB Part #
C1359156
Package
DIP-14-2.54mm
Description
14 250mW 56kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays