4818P-T01-104
MFR.Part #
4818P-T01-104
JLCPCB Part #
C1360168
Description
100kΩ 160mW 18 9 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-18-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS