MF-RX110/72-0
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MF-RX110/72-0
JLCPCB Part #
C1562132
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.5W 150mΩ 2A 380mΩ 40A 72V 8.2s 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS