4816P-T01-300LF
MFR.Part #
4816P-T01-300LF
JLCPCB Part #
C1359488
Description
16 160mW 30Ω 8 ±250ppm/℃ SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS