4816P-T01-225
MFR.Part #
4816P-T01-225
JLCPCB Part #
C1359497
Description
16 160mW 2.2MΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS