4609X-AP1-102LF
MFR.Part #
4609X-AP1-102LF
JLCPCB Part #
C1359264
Package
SIP-9-2.54mm
Description
1kΩ 200mW 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS