4816P-R2R-474LF
MFR.Part #
4816P-R2R-474LF
JLCPCB Part #
C1737482
Description
125mW 16 16 470kΩ、940kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS