3296W-1-472
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296W-1-472
JLCPCB Part #
C6384152
Package
Plugin
Description
25 4.7kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors