3292X-1-222LF
MFR.Part #
3292X-1-222LF
JLCPCB Part #
C6411054
Package
Plugin
Description
2.2kΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS