4610X-102-161LF
MFR.Part #
4610X-102-161LF
JLCPCB Part #
C19945861
Package
SIP-10
Description
10 160Ω 300mW 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays ROHS