4608X-AP2-561LF
MFR.Part #
4608X-AP2-561LF
JLCPCB Part #
C7185588
Package
SIP-8
Description
300mW 4 560Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS