PWR263S-35-15R0J
MFR.Part #
PWR263S-35-15R0J
JLCPCB Part #
C1356445
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 35W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS