4608X-AP1-223LF
MFR.Part #
4608X-AP1-223LF
JLCPCB Part #
C5902802
Package
SIP-8
Description
200mW 22kΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS