4608X-AP1-224LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4608X-AP1-224LF
JLCPCB Part #
C1358677
Package
SIP-8-2.54mm
Description
200mW 220kΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS