4608X-102-333LF
MFR.Part #
4608X-102-333LF
JLCPCB Part #
C6689053
Package
SIP-8
Description
300mW 33kΩ 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS