4604X-102-333LF
MFR.Part #
4604X-102-333LF
JLCPCB Part #
C1358636
Description
2 300mW 33kΩ 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS