4606X-AP2-682LF
MFR.Part #
4606X-AP2-682LF
JLCPCB Part #
C6070495
Package
SIP-6
Description
3 300mW 6 6.8kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays ROHS