4816P-T01-184LF
MFR.Part #
4816P-T01-184LF
JLCPCB Part #
C1360914
Description
16 160mW 180kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS