4606X-AP1-102LF
MFR.Part #
4606X-AP1-102LF
JLCPCB Part #
C1358612
Package
SIP-6-2.54mm
Description
1kΩ 200mW 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS