PWR221T-30-3R00F
MFR.Part #
PWR221T-30-3R00F
JLCPCB Part #
C1367368
Description
-50℃~+150℃ 30W 3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS