4606X-102-682LF
MFR.Part #
4606X-102-682LF
JLCPCB Part #
C1358981
Package
SIP-6-2.54mm
Description
3 300mW 6 6.8kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS