4310R-102-124LF
MFR.Part #
4310R-102-124LF
JLCPCB Part #
C1359981
Description
10 120kΩ 300mW 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS