4606H-102-473LF
MFR.Part #
4606H-102-473LF
JLCPCB Part #
C5505949
Package
SIP-6
Description
3 47kΩ 500mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays ROHS