4606X-104-221/271
MFR.Part #
4606X-104-221/271
JLCPCB Part #
C19584603
Package
SIP-6
Description
200mW 220Ω、270Ω 6 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays