4606H-101-333LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4606H-101-333LF
JLCPCB Part #
C5902772
Package
SIP-6
Description
300mW 33kΩ 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays ROHS