4606X-101-333LF
MFR.Part #
4606X-101-333LF
JLCPCB Part #
C1358462
Package
SIP-6-2.54mm
Description
200mW 33kΩ 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS