4604X-AP1-473LF
MFR.Part #
4604X-AP1-473LF
JLCPCB Part #
C1358620
Description
200mW 3 4 47kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS