SRR1210A-681M
MFR.Part #
SRR1210A-681M
JLCPCB Part #
C17653369
Package
SMD,12x12mm
Description
1.2Ω 1A 680uH 850mA AEC-Q200 ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS