4310R-R2R-203
MFR.Part #
4310R-R2R-203
JLCPCB Part #
C1359802
Description
10 125mW 16 20kΩ、40kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays