4310R-102-683LF
MFR.Part #
4310R-102-683LF
JLCPCB Part #
C6068571
Package
SIP-10
Description
10 300mW 5 68kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays ROHS