3009Y-1-200LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3009Y-1-200LF
JLCPCB Part #
C6668450
Package
Plugin
Description
15 20Ω 750mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS