4310R-101-152LF
MFR.Part #
4310R-101-152LF
JLCPCB Part #
C1358340
Description
1.5kΩ 10 200mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS