4308R-102-274LF
MFR.Part #
4308R-102-274LF
JLCPCB Part #
C1361397
Description
270kΩ 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS