4308R-101-224LF
MFR.Part #
4308R-101-224LF
JLCPCB Part #
C1359912
Description
200mW 220kΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS