4308M-101-681LF
MFR.Part #
4308M-101-681LF
JLCPCB Part #
C1363923
Package
SIP-8-2.54mm
Description
250mW 680Ω 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS