4308M-101-181LF
MFR.Part #
4308M-101-181LF
JLCPCB Part #
C1363718
Package
SIP-8-2.54mm
Description
180Ω 250mW 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS