4308M-101-152LF
MFR.Part #
4308M-101-152LF
JLCPCB Part #
C7020123
Package
SIP-8
Description
1.5kΩ 250mW 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS