4308M-101-512LF
MFR.Part #
4308M-101-512LF
JLCPCB Part #
C1382607
Description
250mW 5.1kΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS